pilskofreetour.pl

Wypożyczalnia

Oferujemy kompletny sprzęt skiturowy i freetourowy dla osób zarówno zaczynających przygodę ze skituringiem, jak i dla zaawansowanych.

Co nas wyróżnia – posiadamy również komplety skiturowe juniorskie dla najmłodszych.

narty skitour

Nobile Lynx 2021/2022

To narty naszego głównego partnera - polskiej firmy, docenianej na całym świecie w sportach deskowych - NOBILE. Narty Nobile Lynx Tour są bardzo lekkie (1200 g przy 170 cm), a dzięki zastosowaniu w całej konstrukcji lekkiego drewnianego rdzenia i karbonu zapewniają doskonały kontakt z nawierzchnią i świetne osiągi podczas zjazdów. Lynx to idealne połączenie lekkości i właściwości jezdnych. Podczas wspinaczki poczujesz się tak pewnie jak ryś, zręcznie i szybko zdobywając wzniesienie. Wspinaczka na szczyt zostanie nagrodzona niezapomnianą przejażdżką! Narty Nobile wypożyczysz z niezawodnymi wiązaniami firmy Dynafit.

Nartyskitour

Hagan Pure 2021/2022

Narta austriackiego producenta pozwala na stabilne szusowanie i pewne podchodzenie, nawet jeśli użytkownik nie ma dużego doświadczenia. Drewniany rdzeń wpływa na płynność manewrowania i daje całości odpowiednią stabilność. Wzmocnienia z włókna szklanego przekładają się na lepszą transmisję energii od wiązania aż po same krawędzie nart. Z kolei specjalnie zaprojektowana strefa wiązania pozwoliła na zredukowanie wagi konstrukcji. Propozycja austriackiej marki Hagan odpowiednia będzie zarówno dla tych, którzy stawiają w skiturowym świecie pierwsze kroki, jak i dla tych, którzy decydują się na wyprawy o wyższym poziomie trudności.

Aby zarezerwować sprzęt, bądź umówić się na szkolenia -zadzwoń, bądź napisz do Nas!